Veiling van oude KWG boek..

Veiling van oude KWG boeken

voor de ontsluiting van het Brouwer-archief

In april 2018 gaat het KWG een flink aantal 19e-eeuwse boeken -- en enkele uit de 18e en vroege 20e eeuw -- veilen. Het merendeel van de boeken handelt over wiskunde maar er zijn ook enkele over astronomie bij. De boeken komen uit het archief van het KWG.
De opbrengst van de veiling komt ten goede aan het ontsluiten van het Brouwer-archief dat in 2016 aan het Noord-Hollands Archief in Haarlem is overgedragen.
Een prachtige aanwinst voor uw eigen boekenkast, of misschien een mooi kado voor die gewaardeerde collega die binnenkort vertrekt, zodat hij kan zien dat wiskunde er ook al was voordat hij bij u begon te werken!

De lijst van de boeken met begin-biedingen kunt u hier vinden. Hieronder vindt u ook enkele titelpagina’s van boeken uit de veiling.
Een belangrijk deel van te veilen boeken zullen ter inzage liggen bij de KWG-stand op het Nederlands Mathematisch Congres op 3 en 4 april 2018 in Veldhoven.
Daar kan men ook een schriftelijk bod uitbrengen op de boeken.

Houd deze pagina in de gaten want er volgt hier nog informatie over hoe het bieden na het congres verder gaat.

Danny Beckers en Herman te Riele
20 maart 2018